Жива історія середньовічного замку

ПРОГРАМА

Трансфер за маршрутом: готель – ЗАМОК.

 

ЗАМОК

Початок анімаційної програми «Жива музика середньовічного Кам’янця»

«Скоморох» зустрічає гостей в умовленому місці і з жартами-примовками веде до Замку. Побачивши велику групу людей, варта замку помилково приймає їх за нападника ворога і піднімає тривогу. Воїни займають атакуючу позицію біля воріт, зі стін лунають гарматні постріли, в Замку чутні стривожені крики. Побачивши, що їм не впоратися з величезною масою людей, сторожа відступає в замок і закриває за собою ворота. «Скоморох» заспокоює гостей, запевняючи, що зараз сам вирішить конфліктну ситуацію. Несподівано ворота відчиняються… і готові до бою захисники, зі зброєю напоготові і з гучними загрозливими криками кидаються до натовпу. «Скоморох» прямує їм навперейми, заспокоює надмірно завзятих і заявляє, що цих людей він привів в замок на особисте запрошення коменданта. В цей час з воріт виїжджає і сам комендант. Розібравшись в ситуації, він наказує варті пропустити бажаних гостей і чемно вітає їх від імені землі Подільської. Після цього, екіпіровані в стилі 14-15 ст., кінні та піші «лицарі» -аніматори смолоскипною ходою супроводжують гостей в центральну частину двору.

У дворі горять багаття й смолоскипи. Костюмований ансамбль середньовічної музики вітає гостей старовинними музичними номерами.

На відкритому вогні в котлах готується частування для гостей. Писар коротко розповідає про історію зміцнення, його ролі в захисті землі Подільської. Гостям пропонується короткий пізнавальний екскурс по бойовим ходам і оборонним стінам Замку. У цьому їм допомагають лицарі, смолоскипами освітлюють дорогу.

Крім цього, лицарі допомагають гостям перенестися на кілька століть назад, занурившись в атмосферу середньовічної епохи. Подібно предкам, гості можуть випробувати себе в силі і спритності, у володінні клинковою, метальною і лучно-арбалетною зброєю. Чоловікам пропонують метнути списа та сокири у встановлений неподалік манекен противника. Під час одного з конкурсів виникає спірна ситуація, вирішити яку неможливо без втручання «священика». Його тут же призводять з замкової келії. При з’ясуванні подробиць справи, розігруються типові сцени з життя середньовічного міста і замку. «Священик» «випадково» виявляє серед гостей дівчину, яку звинувачує в чаклунстві і гріховній поведінці (дівчина з числа аніматорів), пропонуючи спалити її на інквізиційному багатті. За честь дівчини, з одного боку і за правдивість звинувачень з боку священика виступають деякі з лицарів, і між ними розігрується бойова сцена «Божого суду». Невинність обвинуваченої доводиться силою меча. На радощах від благополучного завершення справи дівчата, аніматори влаштовують показові танці, характерні для 14-15 ст. Після цього гостей запрошують до банкетних столів скуштувати від щедрот землі Подільської.

 

ЗАМОК

БЕНКЕТ

На столах, стилізованих під середньовіччя, свічки, міцні напої і страви з холодними закусками.

Поруч на відкритому вогні в котлах та на мангалі готуються гарячі страви і глінтвейн. «Слуги» доглядають за гостями, розношуючи страви. Грає жива фонова музика. Вільне спілкування за інтересами.

 

ЗАМОК

Продовження анімаційної програми

Аніматори продовжують показові виступи поруч із бенкетними столами. Розігруються сцени, характерні для лицарських турнірів, коли лицарі сходяться в поєдинках поєдинків за серце дами, демонструючи особисту доблесть. Кожен учасник турніру перед боєм обирає свою даму серця (жінки – з числа гостей) і, ставши навколішки, обіцяє саме її зробити «королевою турніру». Починаються бої на клинковій зброї. За результатами боїв на королеву покладається пурпурна мантія і «діамантова» діадема.

Одна зі сцен виступу демонструє лицарський «бугурт» – битву всіх проти всіх. Лицарі, розділившись на дві команди, б’ються між собою до перемоги єдиного з них. Застілля переривається на танці, середньовічний танцювальний майстер-клас, який влаштовують на честь королеви аніматори і гості.

Завершується вшанування королеви унікальним «фаєр-шоу» – виступом театру вогню.

В ході бенкету – конкурси, костюмоване фотографування з аніматорами, стрільба з лука …

Під завісу бенкету гості можуть потанцювати під сучасну музику.

Завершення програми.

Лицарі з факелами виводять гостей з укріплення на головну вулицю.

Таймінг прораховується для кожної окремої групи.

« Comments

Комментариев пока нет.

« Ваш отзыв