Меджибіж – Антоніни – тур вихідного дня.

 Антоніни.Погляд_на_сквер.Поштівка.1912«Меджибіж – Антоніни»

07.00. – виїзд за маршрутом.

09.00 – огляд фортифікаційного комплексу Меджибізький замок (12-19 ст.):

Замок (12-19 ст.), Палац (16 ст.), Костел (1586 р.)

        Меджибіж (стар. Межибожа) – селище міського типу в Летичівському районі Хмельницької області. Вперше згадується в Іпатіївському літописі з 1146-1148 рр.

Medzhybizh (1)

10.40 – виїзд на екскурсію в Старокостянтинів.

                Старокостянтинів (стар. Колищенци) – місто обласного значення в Хмельницькій області. Розташований на річці Случ (басейн Прип’яті) Він заснований князем Костянтином Костянтиновичем Острозьким, воєводою Київським, маршалом землі Волинської, в 1561 році і названий на ім’я його засновника Константиновим, а вже пізніше, в 1632 році, Старокостянтиновим названий на відміну від Новокостянтинова, містечка Подільської губернії.

Starkon (14)

12.00 – огляд Замку князів Острозьких (16 ст.), Церква Свято-Троїцька, кам’яна, замкова, придворна церква князя К. К. Острозького

13.00 – виїзд на екскурсію в Самчики, екскурсія в садибі Чечеля (19 ст.)

              Самчики – село в Старокостянтинівському районі Хмельницької області України

Samtchyky (10)

Державний історико-культурний заповідник «Самчики» – унікальна пам’ятка архітектури та садово-паркового мистецтва початку 19 ст. Палацово-парковий ансамбль зберігся до наших днів практично цілісним. Це одна з кращих в Україні пам’яток зрілого класицизму.

14.00 – обід

15.00 – виїзд на екскурсію в Антоніни

                Антоніни – селище міського типу в Красилівському районі Хмельницької області на річці Ікопоть. Засноване у другій половині XIV століття, статус смт з 1956 року. Перша згадка про це поселення зустрічається в документах 2-ї половини XIV століття. В ті часи і до 2-ї половини XVIII століття воно називалося Голодьки. В різний час село належало Острозьким, Заславським, Любомирським, Сангушкам і Потоцьким.

16.15 – екскурсія в Антонінах

236942_900

    Палац і парк Сангушків-Потоцьких.

17.30 – виїзд на Кам’янець-Подільський

20.00 – прибуття

Програма передбачає:

Поїздку, яка знайомить зі світською, культовою та фортифікаційною архітектурою Поділля і Волині, екскурсії в Меджибізькому замку, замку князів Острозьких у Старокостянтинові, відвідування двох найчудовіших представників садово-паркового мистецтва – садиби Чечеля в Самчиках і палацово-парковий ансамбль Сангушків-Потоцьких в Антонінах .

 Вартість туру – розраховується індивідуально для кожної групи

У вартість включено: екскурсійний супровід, вхідні квитки по маршруту, транспортні послуги

« Comments

Комментариев пока нет.

« Ваш отзыв