Чим особлива база відпочинку «Теремки»?

Чому приїздити відпочивати потрібно саме в це місце?

«Теремки» – база відпочинку, яка знаходиться в самому серці національного природного парку «Подільські товтри», на березі мальовничої Бакотської затоки річки Дністер.

Буває, людина відкриває для себе таке місце, де ніби знає відповіді на всі питання. Де голова вільна від зайвих думок і турбот. Для когось такі місця у горах, на морі, навіть вдома за чашкою кави.

У Бакотській затоці усе це ніби поєднується – і гори, і море, і затишна атмосфера. Краєвиди, які постають перед очима, вражають і дозволяють забути про все на світі. Таке  неземне, якесь магічне місце.

Є такі місця на землі, де енергетична оболонка людини починає вібрувати особливим чином, відповідаючи на космічні вібрації. Вони називаються Місцевими Силами. Всі Вищі природи чинять вплив на ці центри. Енергетика в них може бути дуже потужною, що робить вплив на людину, яка там знаходиться. Люди, перебуваючи в таких місцях, заряджаються енергією, розуміють своє призначення, усвідомлюють, якою дорогою їм йти. Місця Сили є на Камчатці, Алтаї, острові Хортиця, в гірських районах Тибету. Скелі Бакоти – одне з них.

Дивовижний краєвид  дозволяє забути про втому.  Неперевершений  захід сонця над лисими пагорбами. Кольори просто вражають. І це все відображається у широкому спокійному Дністрі, який змійкою обвивається поміж тих горбів. Збоку над річкою нависли білі вапнякові скелі. По кількості тепла на 1 м.кв. Бакота рівнозначна Ялті завдяки мікроклімату. Скелі захищають цю землю від холодних вітрів, а навколо – закинуті  садки та ліси. Поміж дерев пролітають  рідкісні птахи, які занесені в Червону книгу України.

База відпочинку «Теремки» – місце де ви зможете насолодитись чудовими краєвидами, відпочити від буденності, розважитись, широкий  пляж, обладнаний парасолями і шезлонгами. Чисте повітря, джерельна вода, за кілька днів відпочинку здатне відновити ваше здоров’я, додати бадьорості і поліпшити настрій!

Відпочинок в «Теремках» – це: високий рівень обслуговування; робота професіоналів; доступна вартість послуг; різноманітність розваг.

Ми працюємо для Вас без вихідних. Відпочинок на природі в 45 кілометрах від міста Кам’янець-Подільського.  Приїжджайте до нас і насолоджуйтеся комфортним відпочинком на природі!

« Comments

Комментариев пока нет.

« Ваш отзыв