Командоутворюючі квести

Фотоквест – три в одному (відеосюжет).

15 Ӧ 2014 Рубрика: Командоутворюючі квести

Як уже знає досвідчений турист, в даний час серед корпоративних груп дуже популярні командоутворюючі квести, або тімбілдинги. Вони іноді настільки незвичайні за формою і змістом, що перша реакція – цього не може бути! Але, варто трохи замислитися, і вже розумієш – в цьому щось є. Проходить трохи часу і реакція абсолютно адекватна – а хто сумнівався в тому, що це цікаво? Саме таку стадію логічної послідовності пройшов свого часу запропонований нами інтерактивний квест, який об’єднав в собі, на перший погляд, три несумісні речі – історичну екскурсію, фізичну та інтелектуальну гру і фотографування.
Читати повністю…

Читать полностью...

Тімбілдинг (командоутворюючі квести)

11 Ӧ 2014 Рубрика: Командоутворюючі квести,Наші статті

Командоутворюючі квести – приємне з корисним, або дитячий феномен дорослої поведінки.

Командоутворюючими квестами, інакше – тімбілдингом (від англ.teambuilding – створення команди) називають колективні ігри, які носять творчий, конструктивний і в той же час – фантазійний, характер, що сприяють виявленню та розвитку лідерських якостей серед співробітників однієї команди; згуртуванню команди, в процесі гри рухаючись до спільної мети; ліквідації міжособистісних бар’єрів; створенню в команді атмосфери взаємної дружби, довіри та командної самоідентифікації.

Відповідаючи на питання: ну кому і навіщо це потрібно, давайте згадаємо класика від політики і погодимося, що він мав рацію – дійсно, все вирішують кадри.

Читати повністю…

Читать полностью...

Зачин Перуна на Бакоті

07 2013 Рубрика: Командоутворюючі квести

Зачин Перуна на Бакоті.

 У Перуна думки швидкі,

 Що захоче – так зараз.

 Сипле іскри, метає іскри

З зіниць блиснула очей.

 

К. Бальмонт

 Бакота один з найдавніших населених пунктів сучасної України.

Вперше Бакота згадується в літописі 1024 року. У XII столітті Бакота займала площу близько 10 гектарів, в ній проживало близько 2,5 тисяч осіб. У XIII столітті вона виступає як велике місто-фортеця і найважливіший політично-адміністративний центр Дністровського Пониззя, що входив в Галицько-Волинське князівство. Найважливішою відмінною рисою Бакоти було те, що поряд з містом, в т.зв. Білій Горі перебував один з найбільш ранніх християнських чоловічих скельно-печерних монастирів, що носив ім’я св. Михайла.

Читати повністю…

Читать полностью...

Командоутворюючий КВЕСТ «ДАНИНА ТРАДИЦІЯМ»

07 2013 Рубрика: Активний відпочинок,Командоутворюючі квести

Командоутворюючий КВЕСТ «ДАНИНА ТРАДИЦІЯМ»

Учасники гри приїжджають до Хотинської фортеці, отримують інструктаж і готуються до гри.

Магістр вітає учасників, доводить правила квесту і дає команду на старт гри.

Всі учасники діляться на кілька команд, вибирають капітанів, придумують девізи, отримують прапори, карту маршруту.

                        Кожна карта визначає початок гри з окремого конкурсу, дорогу до якого учасники обирають самостійно. Під командуванням капітанів команди переміщуються по фортеці, проходять всі конкурси, збирають підказки і артефакти.

Читати повністю…

Читать полностью...

ОСТАННІ БИТВИ

07 2013 Рубрика: Командоутворюючі квести

ОСТАННІ БИТВИ.

ЛЕГЕНДА.

Невблаганний час нестримно наближав той час, коли земля зі швидкістю світла стала стискатися до розмірів тенісного м’яча. Найчистіших куточків планети практично не залишилося, і вони сприймалися як стратегічний і генетичний резерв кожного народу. Нинішню роль золота взяла на себе крапля чистої води. Знання перестали допомагати в житті. Їх роль звелася до науки виживати. Кожна людина сприймався як останній зі свого роду. Війна стала буднями, будні перетворилися у війну. Майбутнє непомітно перетворилося на справжнє, а справжнє стрибнуло в минуле. Коли після чергової війни планету поділили між собою кілька протиборчих енергетичних корпорацій, право на життя ще відвертіше стало залежати від сильних світу цього. Паразитуючи на почуттях патріотизму і самобутності, вони розділяли народи і панували.
Читати повністю…

Читать полностью...

«ЗНАЙДИ СВІЙ СКАРБ В КАМ’ЯНЦІ!»

07 2013 Рубрика: Активний відпочинок,Командоутворюючі квести

«Знайди свій скарб в Кам’янці!»

Сценарій

романтичної розважальної командної гри на території Старого Міста.

Мета ігор – максимально активний відпочинок, винагородою якого може стати цінний приз. Підчас гри учасники отримують позитивні емоції і додаткові знання про Кам’янець. Сценарій гри передбачає опорні сигнали, побудовані на відомих сюжетах. Це привертає увагу і викликає додатковий інтерес учасників. Тому, бажано перед квестом провести учасникам квесту екскурсію по місту, в ході якої ненав’язливо акцентувати увагу на події передбачуваної сюжетної лінії.

NB. Головна мета тімбілдингу – згуртування колективу, спонукання всіх його членів направити всі конструктивні здібності для нових звершень і досягнень своєї кампанії, бажання працювати на її безумовне благо.

Читати повністю…

Читать полностью...