Новини

Museum Selfie Day 2021

17 Ӧ 2021 Рубрика: Новини

20 січня 2021 року, наш музей приєднається до міжнародної акції Cелфі в музеї.

Започаткована європейським проектом  Culture Themes у 2014 році, міжнародна акція пройде восьмий раз.

Для участі в акції приймаються фотографії зроблені в експозиціях та біля будівель музею у 2019-2021 роках позначені хештегом

#MuseumSelfie #MuseumSelfieKP2021

Фотографії, що наберуть найбільше лайків стануть переможцями та отримають подарунки.

Читать полностью...

Зимовий відпочинок

17 Ӧ 2021 Рубрика: Новини

Інформація для тих хто цікавиться Сонячною долиною Чернівецька область. Тюбінг- та лижні траси працюють. Вартість тюбінг-траси 200 грн/година, та, 300 грн. за дві години, для дітей до 10 років 50% знижка, для груп більше 10 осіб знижка 20%.

Фото: Олександр Данюк

Читать полностью...

Ось і закінчився рік 2020…

17 Ӧ 2021 Рубрика: Новини

Ось і закінчився рік 2020…

Відгриміли новорічні свята… На відміну від багатьох інших міст Кам’янець-Подільський гарно зустрів Новий рік: Різдвяний ярмарок, Головна ялинка, цікаві програми та неймовірні місцеві смаколики!

«ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ РІЗДВЯНОГО ЯРМАРКУ У КАМ‘ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ бере свій початок у жовтні 2019 року. Тоді, у діалозі підприємців міста, з‘явилася велика мета. Ми об‘єдналися заради того, щоб зробити Кам’янець привабливішим, популяризувати та розвивати туристичну галузь, сформувати позитивний імідж міста та Поділля взагалі.

Тоді і зараз ми вважаємо, що це можливо робити, і тому щиро ратуємо за це.

Кожен з нас має свій власний бізнес, але кожен розуміє, прийшов час нашому Кам‘янцю виходити на новий рівень у рейтингу українських та європейських міст і потрібно робити це зараз, а не чекати, що «хтось», «колись», «якось», або «це не його робота».

Усе, чим наповнювався ярмарок у 19-му році і зараз у 20-му році створюється руками, діями, навичками, досвідом, часом та коштами тих самих підприємців. Ми самі розробляли концепцію заходу, будували будиночки, прикрашали ялинку, шукали чим і як її декорувати, самі у костюмах проводили конкурси для дітей та дорослих, встановлювали фотозони та ілюмінацію. Своїми силами шукали, домовлялися, просили про спонсорську підтримку для того, щоб зробити усе не просто з любов‘ю, але і на високому професійному рівні.

Для розважальної програми у пошуках яскравих та талановитих ми об’їздили весь регіон.

Ми пильно слідкували за безпекою та комфортом наших гостей, наймали охорону, прибирали за собою та гостями, робили все охайно та з повагою до нашого міста.

Ми сподіваємось, що робимо усе правильно.

Є в нас надія, що у нашому рідному місті з‘явилася нова, добра традиція, як у європейських містах. Ми намагаємось перетворити розуміння «ярмарок як базар», на «ярмарок як місце теплої зустрічі та цікавого відпочинку», щоб до нас приходили провести час родинами кам‘янчани та приїжджали гості зі всього світу.»

Текст та фото з офіційної сторінки «Кам’янець-Подільський Різдвяний Ярмарок

@kp.fair.official» у Facebook.

Кожному з нас ця подія принесла неабияке задоволення і ми віримо, що в Новому 2021 році все буде ще краще!!!

Ольга Берладіна

 

Читать полностью...

НОВА РОЗВАГА В СТАРОМУ МІСТІ – КВЕСТ-КІМНАТА ДЛЯ КМІТЛИВИХ…

24 2018 Рубрика: Наші тури,Новини

сторона 1

Багато таємниць зберігає старовинне місто Кам’янець-Подільський. Багато історій все ще можуть повідати стародавні стіни могутнього міста. Кожен, хто відвідав місто входить у браму часу і стає на шлях пошуку пригод заради слави, доблесті, знань і спільної справи. Сьогодні Ви, двоє сміливців, можете відправитися на пошуки втрачених реліквій. Вам доведеться зануритися в атмосферу середньовіччя і знайти вихід зі старої вежі. Вибратися буде зовсім не просто, а реліквії дістануться тільки кращим з вас, тим, хто покаже свій характер, кмітливість, винахідливість! Вперед на пошук нових вражень! Читати повністю…

Читать полностью...

Кам’янець-Подільський на телеканалі Інтер з Даніловим І. В.

30 Ӧ 2018 Рубрика: Новини

Бакота… о, БАКОТА!

06 צ 2017 Рубрика: Галерея,Новини


Читать полностью...

Знай наших!

01 2017 Рубрика: "Шлях Гедиміновичів",Новини,Корисна інформація

Нове оформлення Турцентру

17 2016 Рубрика: "Шлях Гедиміновичів",Блокнот туриста,Новини

Не знаете, де поселитися, куди поїхати на екскурсію, потрібні карти, путівники, книги про чудовий край Подільський, будь-яка інша інформація?! – Тоді ласкаво просимо до нас в Приватний центр інформації та обслуговування “Шлях Гедиміновичів”!

м. Кам’янець-Подільський, вул. Старобульварна

тел.: (03849) 9 15 84; моб.: 097 662 92 00, 067 773 88 03

ПЦТИО_для интерн

Читать полностью...

Execution / Страта

19 2016 Рубрика: Новини,Проект "Руська брама",Форпост на Руській