Шановні колеги та (сміємо сподіватися) друзі!

Прийміть вдячність за відвідування нашого сайту! Нам це надзвичайно приємно, бо, як Ви встигли помітити, наш девіз: «Ваш відпочинок – наша турбота», а значить, ми працюємо не інакше, як для Вас. Саме для Вас ми розробили близько 40 авторських програм і будемо щиро раді, якщо вони допоможуть урізноманітнити Ваш відпочинок або дозвілля. Нам дуже важливо, щоб Ви відпочили якісно, ​​змістовно і про це у вас залишилися найприємніші спогади і відчуття не дарма витраченого часу!

Кажуть, у нас це виходить. Власне, ми й не сперечаємося. Оскільки хоч ми і почали безпосередньо займатися туризмом в лютому 2001 р, але до цього довго і ретельно готувалися. Напрацьовували базові знання, навички та вміння. Вдосконалювалися професійно і… та що про це говорити, так чинить кожен, хто поважає і хоче, щоб його поважали! Наше служіння Вам – не заради прихильності та схвалення можновладців. Саме ВИ альфа і омега наших старань. А різні інші там різного рівня грамоти, подяки та визнання в нагороду заслуг? Ну, і це теж. Є така гра для дорослих. Проте, те, що вони є, прикрашають стіни і не доводиться витрачатися на додаткові пейзажні картини – теж (не будемо лукавити) приємно.

Можуть говорити: «А, вам і не потрібно особливо напружуватися, вам допомагає сам Кам’янець». Ми не заперечуємо. До речі, допомагає не тільки Кам’янець, а й околиці його унікальним кількісним і якісним розмаїттям історичних пам’яток. Але ж не тільки механічний показ залишеної предками спадщини визначає якість нашої роботи та наш підхід до задоволення Ваших запитів. Показати Вам старе по новому, несподіваному, розставити небанальні акценти, довести, що ми проживаємо в унікальній за своїм духовним багатством країні, і побачити, як загорілися захопленням Ваші очі. Ну що може бути краще?!

Тому і шукаємо, тому і пропонуємо не стандартне, а авторське прочитання тем.

Телефонуйте, пишіть, заходьте. І не думайте про те: а чи не запізно, а чи зручно, а чи не потурбуємо? Ми ж для того і є, щоб в будь-який час, щоб без проблем і щоб турбуватися про Вас. Інакше для чого ж ми потрібні?

Ви працювали? Працювали! Ви витратили енергію? Безсумнівно! Ви заслужили відпочинок? Ось наше завдання Вам його і забезпечити!

Ну, а для того, щоб зрозуміти всі наші можливості – ласкаво просимо погуляти по рубриках.

Будемо надзвичайно вдячні, якщо Ви залишите свої зауваження або вкажете на те, що б Ви хотіли побачити нового на наших сторінках під час наступного відвідування.

Маємо честь низько вклонитися!

Щиро ваші

«Данилов і К»