Парк-отель «Теремки»

Новий рік на «Теремках»

10 Ноя 2015 Рубрика: Парк-отель "Теремки"

Novyj RikСвяткування Нового 2016 року!

Новий Рік — одне із найзагадковіших свят, і не тільки тому, що його очікування й святкування пов’язане зі світом добрих казок і магії, але ще й тому, що в культурній загальнолюдській традиції — це, мабуть, єдина знаменна подія, що впродовж століть і щорічно відзначається людьми у всіх країнах і на всіх континентах. Найдавніша традиція зустрічі Нового року, як правило, пов’язана з розповсюдженим повір’ям: «як Новий рік зустрінеш, так його й проведеш».

Безсумнівно, найкращим варіантом є відпочинок в Бакоті. Ти, ніби, поринаєш у світ неймовірної казки. Дерева покриті сніговими мереживами, високі вершини ялин прикрашені гірляндами шишок, білосніжні пагорби, кришталево чисте повітря. Магія природи заворожує! Читати повністю…

Читать полностью...

Чим особлива база відпочинку «Теремки»?

08 Май 2015 Рубрика: Парк-отель "Теремки"

Чому приїздити відпочивати потрібно саме в це місце?

«Теремки» — база відпочинку, яка знаходиться в самому серці національного природного парку «Подільські товтри», на березі мальовничої Бакотської затоки річки Дністер.

Буває, людина відкриває для себе таке місце, де ніби знає відповіді на всі питання. Де голова вільна від зайвих думок і турбот. Для когось такі місця у горах, на морі, навіть вдома за чашкою кави.

У Бакотській затоці усе це ніби поєднується – і гори, і море, і затишна атмосфера. Краєвиди, які постають перед очима, вражають і дозволяють забути про все на світі. Таке  неземне, якесь магічне місце. Читати повністю…

Читать полностью...

Парк-отель «Теремки»

06 Июн 2014 Рубрика: Парк-отель "Теремки"

Контактные телефоны: 067 394 24 82; 096 889 78 15 (Кристина);

BB_Teremki_2 copy

Читать полностью...