Наші тури

НОВА РОЗВАГА В СТАРОМУ МІСТІ – КВЕСТ-КІМНАТА ДЛЯ КМІТЛИВИХ…

24 2018 Рубрика: Наші тури,Новини

сторона 1

Багато таємниць зберігає старовинне місто Кам’янець-Подільський. Багато історій все ще можуть повідати стародавні стіни могутнього міста. Кожен, хто відвідав місто входить у браму часу і стає на шлях пошуку пригод заради слави, доблесті, знань і спільної справи. Сьогодні Ви, двоє сміливців, можете відправитися на пошуки втрачених реліквій. Вам доведеться зануритися в атмосферу середньовіччя і знайти вихід зі старої вежі. Вибратися буде зовсім не просто, а реліквії дістануться тільки кращим з вас, тим, хто покаже свій характер, кмітливість, винахідливість! Вперед на пошук нових вражень! Читати повністю…

Читать полностью...

Сатанов – Скалат – тур вихідного дня.

11 2015 Рубрика: Палаци та палацово-паркові ансамблі,Історичні тури

26654969 «Сатанов – Скалат»

08.00. – виїзд за маршрутом.

8.50 – прибуття в Скалу-Подільську. Руїни замку (14-17 ст.).

Скала-Подільська (давня назва – Скала Над Збручем), селище міського типу в Борщівському районі Тернопільської області, на правому березі річки Збруч. Поселення відомо з часів Київської Русі. Містечко отримало Магдебурзьке право ще в 1443 році.

Читати повністю…

Читать полностью...

Меджибіж – Антоніни – тур вихідного дня.

11 2015 Рубрика: Палаци та палацово-паркові ансамблі,Історичні тури

 Антоніни.Погляд_на_сквер.Поштівка.1912«Меджибіж – Антоніни»

07.00. – виїзд за маршрутом.

09.00 – огляд фортифікаційного комплексу Меджибізький замок (12-19 ст.):

Замок (12-19 ст.), Палац (16 ст.), Костел (1586 р.)

        Меджибіж (стар. Межибожа) – селище міського типу в Летичівському районі Хмельницької області. Вперше згадується в Іпатіївському літописі з 1146-1148 рр.

Читати повністю…

Читать полностью...

Меджибіж – тур вихідного дня.

11 2015 Рубрика: Палаци та палацово-паркові ансамблі,Історичні тури

 DSC_6193«Меджибіж»

08.00. – виїзд по маршруту.

09.22 – екскурсія в Маліївцях.

Село засновано в XVI столітті польським родом Малієвських, від яких і отримало свою назву. Палацово-парковий ансамбль створено наприкінці XVIII століття як резиденція його нових власників, польських землевласників Орловських.

Читати повністю…

Читать полностью...

Один за всіх і всі за одного, або…

25 Ӧ 2014 Рубрика: Корпоративні заходи,Наші статті

корпоративізм – корпорація – корпоратив – інсентив – корпоративність.

Мабуть, важко знайти людину, яка б не чула цей відомий, винесений у заголовок, девіз Д’Артаньяна і трьох його друзів-мушкетерів. У ньому квінтесенція – головна суть, чиста сутність, або концентроване визначення корпоративізму.

Після другої світової війни сам термін на якийсь час був дискредитований тим, що він, як ідея, став елементом офіційної доктрини фашизму Муссоліні в довоєнній Італії.

Читати повністю…

Читать полностью...

«ПАЛАЦИ ТА ПАЛАЦОВО-ПАРКОВІ АНСАМБЛІ ПОДІЛЛЯ»

19 Ӧ 2014 Рубрика: Палаци та палацово-паркові ансамблі

Тур № 17 (18-3)

 ДЕНЬ ПЕРШИЙ

Зустріч на з./д. вокзалі, раннє поселення, ранковий туалет, сніданок.

Екскурсія по маршруту:

пішохідна прогулянка історичними вулицями Нового міста та огляд:

Подільської губернської семінарії XIX ст., Пушкінського дому XIX ст., Селянського Поземельного і Державного банків к. XIX- поч. XX ст.ст., Казенної палати XIX ст., Маріїнської жіночої гімназії XIX ст., Будинку Дворянських зборів XIX ст… Читати повністю…

Читать полностью...

«ПАЛАЦИ ТА ПАЛАЦОВО-ПАРКОВІ АНСАМБЛІ ПОДІЛЛЯ»

18 Ӧ 2014 Рубрика: Палаци та палацово-паркові ансамблі,Наші статті

Архітектурна спадщина Поділля приваблива для нинішніх туристів численними пам’ятниками оборонного зодчества. Свого часу активне фортифікаційне будівництво тут було обумовлено тим, що на протязі тривалого часу регіон зберігав своє Порубіжне положення.

Однак тут збереглося чимало пам’яток культової та світської архітектури, значна кількість оригінальних палацово-паркових ансамблів. Це стосується і тієї частини регіону, яку займає сучасна Хмельницька область. Читати повністю…

Читать полностью...

Етнотуризм – філософія змістовної подорожі

17 Ӧ 2014 Рубрика: Наші статті,Етнотури

Туризм етнічний або етнографічний – відносно новий напрямок пізнавального туризму. Головна відмінна риса – подорож з метою вивчення незіпсованих цивілізацією автентичних населених пунктів, окремих етнічних груп, їх побуту, мовних особливостей, культури, архітектурних пам’яток, вірувань, традицій, кухні, фольклористики та т.п.

Альтернативою поняттю етнотуризм деякі вважають поняття «сільський туризм» або агротуризм. В принципі, це можна зрозуміти, оскільки національний, етнічний, колорит більше і довше за все зберігається саме в сільській місцевості. Моноетнічні і монокультурні села, з відомих причин, більше схильні до патріархального консерватизму, ніж поліетнічне місто.

Читати повністю…

Читать полностью...

ЕКОКРУЇЗ «МАГІЯ ДНІСТРА»

16 Ӧ 2014 Рубрика: Екологічні тури

 ДЕНЬ 1-й.

Зустріч в Кам’янці-Подільському, поселення в готель, відпочинок, ранковий туалет, сніданок.

Екскурсійна програма «Чарівність Стародавнього Кам’янця»:

пішохідна прогулянка історичними вулицями Нового міста та огляд:

Подільської губернської семінарії XIX ст., Пушкінського дому XIX ст., Селянського Поземельного і Державного банків кін. XIX-поч. XX ст., Казенної палати XIX ст., Маріїнської жіночої гімназії XIX ст., Будинку Дворянських зборів XIX ст… Читати повністю…

Читать полностью...

ТУРИЗМ ЕКОЛОГІЧНИЙ

16 Ӧ 2014 Рубрика: Наші статті,Екологічні тури

Під екологічним туризмом мається на увазі відвідування і відпочинок в місцях, де природа зберегла відносну первозданність. Він дає можливість отримати з можливого найбільш повне уявлення цілісності екосистеми і культурно-етнографічні особливості конкретного регіону.

Науково висловлюючись, екотуризм дозволяє зануритися в відносно незаймані негативним антропогенним впливом природні зони. Читати повністю…

Читать полностью...

Позже »